Aké činnosti prebiehajú v klubovni :

V priestoroch klubovne sa nachádza herňa pre menšie deti ako aj priestor na čítanie alebo hranie spoločenských hier pre staršie deti.


U nás sa nebudú nudiť ani tí najmenší. V klubovni prebiehajú aktivity pre drobčekov hudobno/tanečné a tiež pohybové. Netreba zabudnúť, že maminky si tiež zamakajú spolu s najmenšími. 


Má Váš drobec chuť sa vzdelávať už v útlom veku, opakovať alebo zdokonaľovať už nadobudnuté vedomosti? Ste na správnom mieste! 
Pripravili sme si pre detičky vo veku 4 - 6 rokov MY FIRST ENGLISH ADVENTURE 🤩
Bližšie informácie poskytneme na e-maily klubovna@happyschool.sk


Nudiť sa u nás nebudete. Priniesli sme do klubovne aj niečo z kultúry a umenia.
Prichystali sme si Divadielko pre najmenších.
Chvíľku kultúrneho vyžitia trávia čas aj rodičia spolu s deťmi :) 


Organizujeme besedy s rôznymi odborníkmi na rôzne témy, ktoré zaujímajú rodičov. Témy sa venujú deťom, či už ide o rôzne poruchy správania, učenia, vývinu detí, ale aj praktické rady pre mamičky a všeobecne pre rodičov.


ČAROVNÉ RUČIČKY 🖌

Čarovné ručičky sú pravidelnou aktivitou v našej klubovni. S deťmi rôznych vekových kategórií tvoríme malé umelecké dielka, ktoré si potom môžete v našich priestoroch aj pozrieť na vlastné oči.


Pravidelne organizujeme BURZU detského oblečenia a obuvi pre deti. Väčšinou sa koná v marci a októbri. Je to možnosť pre mamičky popredať veci po svojich deťoch ale aj výhodne nakúpiť všetko potrebné.


Hľadáte útulné miesto na párty Vašej ratolesti?

▫ aj to sa u nás bude dať

▫️ pomôžeme Vám s nápadmi na výzdobu aj zábavu

▫️ spolu sa postaráme o to, aby sa oslávenec aj kamoši cítili ako VIP