VERONIKA 🖤

Ahojte. Som zakladateľkou OZ Turiec pre deti a spravujem stránku od 1.júna 2019. Prebrala som ju ako Kam s deťmi v Martine, ale keďže sme rozšírili informácie, ktoré poskytujeme, okrem podujatí aj na školstvo, zdravotníctvo, športové a voľnočasové aktivity a pod., zmenili sme sa na Turiec pre deti 🍀.

Keď som sa pred niekoľkými rokmi prisťahovala do Martina, veľmi mi chýbali informácie, kde môžem dať deti do škôlky, kde zoženiem lekára, alebo kde s nimi môžem ísť do kina. Preto sa pri práci na našej stránke snažíme vychádzať z našich vlastných skúseností - zo skúseností ostrieľaných rodičov 😁

Študovala som na PaSA v Turčianskych Tepliciach, napriek tomu sa mojou profesiou stali financie. Milujem čiernu farbu, tetovanie, umenie, kvalitné knihy a som ( niekedy aj žiaľ ) znamením aj srdcom škorpión :-). 

To, čo ma ale skutočne robí šťastnou a je naplnením môjho života, sú moje tri trdielka 😁


PAVLA 👣

Ahojte. Do projektu Turiec pre deti 🍀som sa zapojila na začiatku roku 2021. Som mama dvoch detí, zatiaľ na dovolenke ( materskej ). Ale to nie je to jediné, čo v živote robím. 

 Mám rada čerstvý vzduch, prírodu a krásne miesta a mestá. Hrám volejbal, začala som sa venovať behu aj s našim psom. Milujem pohyb! Mám rada dobrú spoločnosť, no užívam si aj čas len sama so sebou.

Na našich stránkach sa starám o sekciu športu. Ak by ste sa chceli niečo opýtať alebo doplniť z oblasti športu, napíšte mi na sport@turiecpredeti.sk.

Robím, čo sa dá, aby som to všetko stihla 😉 


MIŠKA 🌞

Ahojte, do Turiec pre deti 🍀 som sa zapojila v lete 2021 a venujem sa , podobne ako v mojej profesii, obchodom a službám pre deti. 

 Som energická a akčná mamička dvoch detičiek. Náš život je veľmi aktívny, milujem prírodu a krásy nášho Slovenska. Práve preto sme neustále niekde na cestách. Ako povie moja dcéra ,, My sme takí cestovatelia. " 

Okrem toho vždy keď je čas rada si prečítam dobrú knihu, uvarím a upečieme niečo nové a zaujímavé. Milujem svoju rodinu a náš niekedy hektický život. 😊

Dajte mi vedieť o nových obchodoch pre deti, alebo ak nejaký hľadáte, napíšte mi na obchodyasluzby@turiecpredeti.sk


SIMČA 🍒

Ahojte, súčasťou projektu Turiec pre deti 🍀 som od decembra 2021. 

Momentálne som mamina na plný úväzok a venujem sa naším 3 lapajkom. 

Mám rada pobyt na čerstvom vzduchu - hlavne turistiku, rada fotím, objavujem nové miesta a v neposlednej rade aj chute a vône, skrátka mám rada chutné jedlo . 

Okrem iného píšem blog spadlazceresne.sk 🍒 a robím tréningy pre deti. 

Na tejto stránke je mojou doménou turistika a výlety s deťmi. Ide o veľmi inšpiratívny projekt, ktorý je príjemným spestrením a možnosťou naučiť sa niečo nové.😊

Ak sa chcete opýtať na nejaký výlet alebo nám dať tip, neváhajte mi napísať na potulkysdetmi@turiecpredeti.sk.